.:: Hogwarts ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Hogwarts ::.

Academy for magic
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кристофър Паолини

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост




Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Кристофър Паолини   Кристофър Паолини Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 4:12 pm

Някой чувал ли е за него? Чел ли е книгите? Кажете много ми е интересно да разбера. :D
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристофър Паолини   Кристофър Паолини Icon_minitimeНед Авг 10, 2008 4:17 pm

Кристофър Паолини е може би най-известния автор на фентъзи за последната половин година. Само на 19 години, той проби на сцената на жанра с дебютния си роман "Ерагон".
Първата книга
Кристофър Паолини Eragon

Става много популярна във фентъзи средите. Интересна и завладяваща история за младеж и неговия дракон.

Втората книга
Кристофър Паолини B1090

Продължава историята на смелия млад войн. Той има тежка съдба и все пак не се предава.
Хора ако не сте ги чели... Прочетете ги Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристофър Паолини   Кристофър Паолини Icon_minitimeПет Авг 22, 2008 2:25 pm

Аз много се излъгах с тия книги.Първо гледах "Ерагон" и после тръгнах да го чета и нещо не ме хвана.Обаче "Първородния" си заслужава,въпреки че аз го прочетох до половината,после ми изчезна книгата..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристофър Паолини   Кристофър Паолини Icon_minitimeВто Сеп 21, 2010 9:26 am

И двете книги са страхотни, а ти май много си сбъркала, като си гледала първо филма. (не че аз съм го гледала, за да давам оценки...)
И да, книгите наистина са невероятни, даже ги дадох на майка ми да ги чете, за да й харесат и да ми купи третата част, мухаха. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кристофър Паолини Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кристофър Паолини   Кристофър Паолини Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кристофър Паолини
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
.:: Hogwarts ::. :: Флууд зона :: Книги-
Идете на: