.:: Hogwarts ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Hogwarts ::.

Academy for magic
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Познай човека xD

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 4:28 am

То си е игра.Но никаде не е казано,че снимката трябва да е размазана.Виж как го правят другите и прави като тях!Ясно?!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 4:56 am

играта си е мн добра и така ,малко мисъл да се вложи Smileне се прави на лоша :иоул9оо:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 5:39 am

Добре,ясно ми е.Само чее играта е супер безмислена,ако снимката не е размазана,защото всеки може да я познае и играта само става повод за трупане на мнения.
Аз исках да я разнообразя,защото като закриеш малко от лицето на дадена личност пак много лесно се познава.
Ама щом не искате,правете си квото знаете.Пффф :/

Оригинал

И моля те,не с тоя пренебрежителен тон,защото на мен всичко си ми е пределно ясно,въпроса е на теб ясно ли ти е колко е скучна играта без снимките да са поне малко обработени.
Ама айде,със здраве ^^
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 6:01 am

Тфа което ти ми го казваш го знам.Въпросае ти знаеш ли,че целна на всичко е да се трупат мнения и да се забавляваме.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 7:30 am

Еми..какво е забавлението в това да познаваш човека още на първата секунда?..Аз си мислех,че е по-интересно,когато те затруднява,но явно не би трябвало да съдя за останалите по себе си..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 7:40 am

Scarlet написа:
Еми..какво е забавлението в това да познаваш човека още на първата секунда?..Аз си мислех,че е по-интересно,когато те затруднява,но явно не би трябвало да съдя за останалите по себе си..
Подкрепям идеята ти за играта,можеш да дадеш следващата снимка :фсфь:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 8:10 am

На никой не му бука от т воето мнение!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 8:27 am

Пиклоо,айде да си гледаш работата,най-голямата подмазвачка и тръгнала да ми говори :d015:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 8:44 am

Пхх айде сега,избийте се XD
Само искам да знам дали да пускам следващата обработена снимка или да продължаваме играта по стария начин?
И към админката :Зачитай мнението на потребителите,защото те правят форума.

А и играта е хубавичка,не е хубаво да я офлууцкваме.
Върнете се в началото Go down
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6962
Registration date : 29.06.2008

Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 8:45 am

Абе.. какво се заядохте и ми развалихте щастливото настроение! Играта си е много по-интересна с размазаното и мисля, че е по-добре! По дяволите.. какво се заяде! Можеше просто да направиш тема Познай човека (не размазано) и работата да се оправи! Който иска да си познава онез с половината лице и тея размазаните! Ае.. стига вече сте се дърпали, щото полудявам иииии и :,mjh: :ljd:
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6962
Registration date : 29.06.2008

Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 8:46 am

Скарлет, пускай си пиковете. Ако админката има против аз горе казах да си направи нова тема. Какво толкова вече.. еее...
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 9:25 am

Shawn_Johnson написа:
Пиклоо,айде да си гледаш работата,най-голямата подмазвачка и тръгнала да ми говори :d015:


Като не ти харесва може да се махнеш.Вратите на форума винаги са отвирени за идиоти които се праят на велика!
Върнете се в началото Go down
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6962
Registration date : 29.06.2008

Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 9:50 am

Ае стига бее! Какво са се впрягаш и ти!? Пфф... начи.. да не мислиш, че ставаш по-интересна, като му отговаряш?? Мълчи си.. поне ще си запазиш морала.. ебаси.. как не се научихте, че като се обиждате нищо няма да постигнете! За кфо праеш сцени? Казал ти е пикла е голяма работа! Какво ти пука.. да не би той да е най-важния, че вече тръгваш да го гониш.. трия мнението и няма следа от това.. Сега никой няма да си ходи от форума и повече никой няма да се кара, защото ако аз започна ще се видите в чудо! Разбрахте ли?? И .. като видите мнението пишете по един пост "бръъм" да мога да изтрия флудканиците ! Айде сега... ПРЕСТАНЕТЕ!!
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 11:29 am

Summer girl написа:
Ае стига бее! Какво са се впрягаш и ти!? Пфф... начи.. да не мислиш, че ставаш по-интересна, като му отговаряш?? Мълчи си.. поне ще си запазиш морала.. ебаси.. как не се научихте, че като се обиждате нищо няма да постигнете! За кфо праеш сцени? Казал ти е пикла е голяма работа! Какво ти пука.. да не би той да е най-важния, че вече тръгваш да го гониш.. трия мнението и няма следа от това.. Сега никой няма да си ходи от форума и повече никой няма да се кара, защото ако аз започна ще се видите в чудо! Разбрахте ли?? И .. като видите мнението пишете по един пост "бръъм" да мога да изтрия флудканиците ! Айде сега... ПРЕСТАНЕТЕ!!


Ти ли ще ми казаваш да мълча!Ти кадето не едно момиче героя не е достатачно добър и ти я направи сама да си приказва и сега ми казваш да мълча по добре ти си затвори устата!Хауса е голям и неможеш да овладееш обстановката.Значи ти можеш да се заяждаш ние не?Така ли?Изразих си мнението и всички се нахвърлихте върху мен.
Върнете се в началото Go down
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6962
Registration date : 29.06.2008

Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 12:05 pm

Цитат :
Ти ли ще ми казаваш да мълча!

Нещо лично?? Против ли имаш?.. Ала бала.. Rolling Eyes Споко бее.. нема те ям Wink

Цитат :
Ти кадето не едно момиче героя не е достатачно добър

Мдам.. казах истината. ((: През целия ми малък живот са ме учили да казвам истината и го направих. Айде сега.. съди ме, че казах истината. Колко куул.. ((: Мдам.. героя беше пълен буклук!

Цитат :
сега ми казваш да мълча по добре ти си затвори устата!

Както кажеш! :22: Тцтц..

Цитат :
Хауса е голям и неможеш да овладееш обстановката.

Ако не можех да овладея обстановката.. нямаше въобще да си прочела мнението ми, както виждам даже те е заинтересовало. Wink

Цитат :
Значи ти можеш да се заяждаш ние не?

Зависи.. Rolling Eyes Заяждайте се за неща, за които си заслужава, а не за една игра. Какво ти пречеше това, че играта ставаше все по-интересна??

Цитат :
Изразих си мнението и всички се нахвърлихте върху мен.

Ми.. не го разбрахме като изразяване на мнение, а като критика, нахвърляне.. все едно : За кфо си пуснала тия неща мааааааа?! Нямаш никфо право.. такава не е играта! Така е тъпо! Веднага го махни! ..
Сеш се? Wink
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 12:23 pm

Писна ми.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeСъб Авг 23, 2008 12:55 pm

I lOvE ...^^ написа:
Писна ми.

Окей,надявам се това да значи,че вече няма да правиш проблем за играта ^^

Ето ви следващата снимка.Мноооого лесно го направих,щото не се сетих как да махна едни цветове.Айде късмет (:

Познай човека xD - Page 2 007125901
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 24, 2008 1:19 am

оххх,нз всичко ми прилича на еми лий :11:
Върнете се в началото Go down
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6962
Registration date : 29.06.2008

Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 24, 2008 5:00 am

Мона Лиза?? Rolling Eyes :d020:
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 24, 2008 7:12 am

Вгледайте се по-обстойно.
Мъж е (:
Върнете се в началото Go down
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6962
Registration date : 29.06.2008

Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 24, 2008 9:46 am

Ъх.. защо ми се струва, че тоя мъж има блуза с деколте?? :a080:


Също, че има шапка?? Rolling Eyes Има ли??
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 24, 2008 10:16 am

Брат Пит?? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 24, 2008 11:19 am

Не е Брад ..
Няма шапка,нито блуза с деколте.Деколтето е от друго нещо.
Това беше подсказка ^^Мислете (:
Върнете се в началото Go down
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6962
Registration date : 29.06.2008

Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 24, 2008 11:53 am

Да не са двама човека?? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 24, 2008 12:21 pm

Не.Един е.Ще ви пускам само по един човек,за да е по-лесно,тъй като ги размазвам.

И още един жокер.

Насочете вниманието си към цветовете и мислете за Хогуортс.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Познай човека xD - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Познай човека xD   Познай човека xD - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Познай човека xD
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
.:: Hogwarts ::. :: Флууд зона :: Игри-
Идете на: