.:: Hogwarts ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Hogwarts ::.

Academy for magic
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чат (e, не точно де.. )

Go down 
+7
Кенеди Фокс
Изабел Уолфууд
Лори Варлънтайн
Eмили Джонсън
Брайън Доел
Лутър Хънсли
Ариел Нокс
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 1:26 am

няма ли някви други емотиконки,виждал съм човечета дето се хилят мн по готино от тва Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 1:35 am

Еми има и сигурно админите скоро ще сложат.
Иначе на мен това ми е любимо Laughing Laughing
Много е свежо.Имам чувството,че ако му сложат тяло,ще е точно като някой плюшен Дядо Коледа,който се тупа по корема и казва хо-хо-хо
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 1:41 am

Бобу РПто се научава.Н се песпокой!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 1:42 am

аз пък си смених аватара и подписа
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 1:49 am

Новото определено грабва окото повече от Хоумър (:
I like iiiiit
:55:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 1:51 am

депресията е голяма работа Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 1:54 am

Депресията е лошо нещо :/
Не бива да се депресираш,особено лятото.Не е полезно..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 1:59 am

когато съм депресиран мисля по добре Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 2:27 am

хаха познато. Важното е накрая пак да ти е гот :99:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 2:30 am

Моят съвет към всички депресанти:
Яжте шоколад!
Не знам дали има друг нещо като шоколада,което така да ме вади от депресиите.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 2:43 am

Моята депресия е кратка.
Преминава през умопомрачението,после истерия,накрая самоирония.Мдам,и всичко в периода от пет до десет минути. cyclops

Но шоколада помага,да. :55: Поне на мен :99:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 6:38 am

Здравейте...^^
Върнете се в началото Go down
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6960
Registration date : 29.06.2008

Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 7:12 am

А.. аз ще продължа това с депресията. Когато се депресирам.. не се понасям. Винаги мрънкам и се тръшкам.. питайте бонбона. А.. колко рев съм изревала. И то.. после разбирам, че каквото и да правя , няма нищо да променя. И.. леле, скоро не съм била в депресия.. а не всъщност бях. xD Абе.. тфа лято ми е супер тежко.. (ето пак мрънкам.. xD) А за шокалада - цяла кофичка течен изяждам. Той ми е най-добрия приятел. xD Като се замисля и Бобу помага. Вика ми " Абе момиче, съвземи се!" ии.. аз се тръшкам и пак мрънкам.. а все пак мерси де, че поне се опитва. .xD
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 7:16 am

И аз преди мрънках,но реших,че няма смисъл.Мразя се като мрънкам,затова гледам да го сведа до минимум..
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 10:17 am

Такам.Една вечер сядаме с две приятелки в 1 през нощта да гледаме филм и си пускаме If only.
Накрая на филма аз се тръшкам като обезумяла от рев,изпаднала в тотална депресия по повод самотата,едното момиче хлипа като идиот,а третото стои и се хили.Извод :депресията те кара да изглеждаш безпомощен.
Иии тая тема не ми понася.
Айде чакам желаещи за дебата,защото Против се напълни,ноо никой не ще да е За .
*тръшка се*
Върнете се в началото Go down
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6960
Registration date : 29.06.2008

Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 28, 2008 6:03 pm

Мноого си права! Чувствам се, като тъпо, безполезно, никакво, загубило себе си, приятелите си нещо... самотно, мрънкало.. не служещо за нищо.. Не смея да си вляза в скайпа, защото трябва да се разсейвам... а не бива. Ще си продължа лежането и дъфкането на шоколада и ще си чета любовните романчета, дето накрая всичко свършват с happy end.. (((: Ии ще си мрънкам..[тоwа не е добре за вас xD ;; ] Ама.. смятам да спра. Е, как стее?? Тая вечер няма да спинкам май.. то вече няма за кога 3 и 3 .. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 12:31 am

Съкрушена съм :/
Нииикой не праща ЛС.А аз толкова искам тая дискусия Crying or Very sad Crying or Very sad
Пък и много ми се ходи на Черният рицар.Искам Батмаааааааан...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 2:05 am

Еко кастава???
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 2:52 am

Scarlet написа:
Съкрушена съм :/
Нииикой не праща ЛС.А аз толкова искам тая дискусия Crying or Very sad Crying or Very sad
Пък и много ми се ходи на Черният рицар.Искам Батмаааааааан...
Аз искам Крисчъъъъън,искам Хийййййййт....уф.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 2:54 am

Ти си бууууууууднааааа!!
Най-сетнееее *парти тайм*
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 2:55 am

:hi: sunny
Как си? :99:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 2:56 am

Добре съм.Ама нещо ми е скукъ.
Тииии как ши?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 2:58 am

И аз също съм добре.
И ми се пише.
Ама не мога да се насиля да почна.
Върнете се в началото Go down
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6960
Registration date : 29.06.2008

Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 11:14 am

Охх... хора, знам за какво е депресията ми! Чак сега забелязах, че има нещо различно в живота ми напоследък. И ето какво е... най-добрата ми приятелка .. няма я! Не съм я чувала от седмица или две.. не помня и не мога да я намеря! И трите й скайпа са извън линия, не вдига телефона, не ми се обажда.. Чудя се дали нещо лошо не й се е случило..наскоро дядо й почина и тя го преживява супер тежко.. трябваше да съм до нея! ;;[ Как може да съм толкова лоша приятелка? Лелее.. направо не моа да повярвам, че позволих всичко това да се случи.. бях заета да оправям други неща и съвсем забравих за нея.. няма значение.. Как сте??
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitimeВто Юли 29, 2008 11:57 am

хора,съжалявам,но няма да пиша повече във форума,лични проблеми!съжалявам,че не успяхме да се опознаем и ами успехи с форума
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат (e, не точно де.. )   Чат (e, не точно де.. ) - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат (e, не точно де.. )
Върнете се в началото 
Страница 2 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
.:: Hogwarts ::. :: Флууд зона :: Игри-
Идете на: