.:: Hogwarts ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Hogwarts ::.

Academy for magic
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Правила за писането на РП в часовете

Go down 
АвторСъобщение
Дарси Абрамс
~Учител~
~Учител~
Дарси Абрамс


Female
Брой мнения : 56
Age : 35
Местожителство : Hemingford Close, North Finchley, N12, London
Дом : завършила в Хафълпаф
Какво мислиш за форума : Як
Постове : Учител, ръководител на дом Хафълпаф
Име на героя : Дарси Абрамс
Галеони : 500
Точки : 4256
Registration date : 15.03.2013

Правила за писането на РП в часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Правила за писането на РП в часовете   Правила за писането на РП в часовете Icon_minitimeПон Апр 01, 2013 3:59 pm

Здравейте! Имам някои изисквания и правила, които бих искала да се спазват в моите часове.

1. Моля, опитайте се да пишете РП-та големи от 5 до 7 реда. Няма да се отнемат точки за по-малки постове, но няма и да се дават.
2. Не пишете повече от три поста на 1 урок, за да няма смесване и объркване на постове. Изчаквайте и хубаво прочитайте кой какво пише преди вас, за да знаете дали се изисква от вас да отговорите или да изчакате да отговори някой друг.
3. Моля, не пишете неща от рода "Драгана беше ядосана на професорката, защото й взе точки." Глупаво е.
4. Наричайте ме професор Абрамс. За друго обръщение ще отнемам точки.
5. Моля, правете и грешки в бъркането на отвари, за да бъдат малко по-реални нещата. Laughing
Върнете се в началото Go down
Дарси Абрамс
~Учител~
~Учител~
Дарси Абрамс


Female
Брой мнения : 56
Age : 35
Местожителство : Hemingford Close, North Finchley, N12, London
Дом : завършила в Хафълпаф
Какво мислиш за форума : Як
Постове : Учител, ръководител на дом Хафълпаф
Име на героя : Дарси Абрамс
Галеони : 500
Точки : 4256
Registration date : 15.03.2013

Правила за писането на РП в часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Правила за писането на РП в часовете   Правила за писането на РП в часовете Icon_minitimeПон Апр 01, 2013 4:06 pm

Продължавам с още правила .. :

1. В темата с уроците се пише до 2 дни след пускането на урока, след това темата се заключва и учениците, които не са писали са санкционирани, освен ако нямат някаква извинителна причина. Допуска се 1 неприсъствие в час без извинителна причина.
2. Искам всички ученици в моите часове с униформи, ако някой опише, че носи други дрехи, а не униформата ще му бъдат отнети точки.
3. Домашните да се предават в срок, моля ви. Всички, които не са предали домашната си в срок им се отнемат точки.
4. Ако не проявявате уважение към мен или другите ученици ще бъдете изгонени от часа и наказани.
Върнете се в началото Go down
Дарси Абрамс
~Учител~
~Учител~
Дарси Абрамс


Female
Брой мнения : 56
Age : 35
Местожителство : Hemingford Close, North Finchley, N12, London
Дом : завършила в Хафълпаф
Какво мислиш за форума : Як
Постове : Учител, ръководител на дом Хафълпаф
Име на героя : Дарси Абрамс
Галеони : 500
Точки : 4256
Registration date : 15.03.2013

Правила за писането на РП в часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Правила за писането на РП в часовете   Правила за писането на РП в часовете Icon_minitimeПон Апр 01, 2013 4:08 pm

В часовете ми ще има хора по-добри от другите в приготвянето на отвари, но аз ще решавам кои ще са тези хора. Критериите са прости - писане на РП, отдаденост, добри домашни и такива неща. Ще направя специална тема за това кой има по-специални способности и дарби в отварите и кой не, когато му дойде времето.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Правила за писането на РП в часовете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Правила за писането на РП в часовете   Правила за писането на РП в часовете Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Правила за писането на РП в часовете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
.:: Hogwarts ::. :: Предметите :: Отвари-
Идете на: