.:: Hogwarts ::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:: Hogwarts ::.

Academy for magic
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Омразни учители

Go down 
АвторСъобщение
Гост
Гост




Омразни учители Empty
ПисанеЗаглавие: Омразни учители   Омразни учители Icon_minitimeПон Сеп 15, 2008 11:10 am

Кои са ви най- умразните учители?
Върнете се в началото Go down
Ариел Нокс
~Директор~
Ариел Нокс


Female
Брой мнения : 1330
Age : 38
Местожителство : Паркхил Роуд, Белсайз Парк, NW3 , Лондон
Дом : NA
Какво мислиш за форума : Еми супер е
Постове : Директор на "Хогуортс"
Пост в куидичния отбор : NA
Име на героя : Ариел, истинско Мариела
Галеони : 500
Точки : 6939
Registration date : 29.06.2008

Омразни учители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Омразни учители   Омразни учители Icon_minitimeВто Сеп 16, 2008 5:01 am

Класната, но не мога да кажа, че я мразя, ами просто е отвратително същество. Като я видиш, вместо усмихнато лице има намръщена физиономия, излъчваща злоба. Като се усмихне пак се усмихва злобно. Абе.. в очите й има някакъв пламък, който излъчва злоба. Абе.. тази е голяма злобарка. И постоянно ни настройва един срещу друг. :жая:
Върнете се в началото Go down
https://hogwarts.bulgarianforum.net
Гост
Гост




Омразни учители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Омразни учители   Омразни учители Icon_minitimeВто Сеп 16, 2008 6:52 am

Вчера разбрах,че най-гадната ми учителка се е махнала.Днес ми дойде още по гадна-злобарка отсякъде.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Омразни учители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Омразни учители   Омразни учители Icon_minitimeСря Сеп 17, 2008 6:28 am

Апф... радвам се, че съм в ново даскало и старите даскали вече ги няма... ама има нови, още по-гадни, хъх.
Класната ми е отвратителна. Тя ми е по немски, а пък на мене и без това си ми е трудно, щото досега не съм учила. Изобщо не преподава добре, не обяснява... И е гадна и ни размести, баси. И постоянно повтаря 'ок? ок?' Ъргх...
Тая по български е супер зле. Имали сме само един час с нея (вчера) и през целия час говори за себе си, щото не обичала клюки и предпочитала да научим всичко за нея, от колкото после да се носят слухове. Имала син и дъщеря, била на 52 години, не пиела ракия със салата...
А пък рая по физкултура... иууу. Супер е зле и пише отсъствия на поразия, тъпа работа...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Омразни учители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Омразни учители   Омразни учители Icon_minitimeНед Ное 23, 2008 6:02 am

Аууу!Учителката по География.Напрово ми лази по нервите.Някфа винаги с кок и някфи костюми.И примерно аз съм с кецовете на колела и само тя:"Ще се пребиеш,ще си удариш главата и ще умреш!После аз ще съм виновна!"-Да,сякаш като тичат другите няма да се пребият или като се бият няма да се пребият-Гати гадта :jhug:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Омразни учители Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Омразни учители   Омразни учители Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Омразни учители
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
.:: Hogwarts ::. :: Флууд зона :: Училище-
Идете на: